fbpx

Üniversiteler

Üniversiteler Orta Doğu’daki yurt dışı atamalarında yoğun bir rekabet vardır. Orta Doğu’daki öğrencilerin desteklenmeleri, yurtdışında okumaları için yerleştirilmeleri ve işe alınmaları öğretim üyeleri için zor bir konudur.

KESAN Eğitim Danışmanlığı Şirketi, yurtdışında yüksek kaliteli Uluslararası tanınan üniversiteler de eğitim fırsatları sağlamak için üniversiteler le uzun bir ortaklık geçmişine sahiptir. Ayrıca KESAN Şirketi, Orta Doğu’daki öğrencilere sağlanan eğitim fırsatlarını genişletmek için Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada ve Avustralya’daki üniversiteler den gelecek olan yeni ortaklık önerilerini memnuniyetle karşılar.

Üniversiteler

Üniversiteler KESAN ile ortaklığa girmesi durumunda, sadece uluslararası yüksek öğrenimdeki engin deneyimlerimizden yararlanmakla sınırlı kalmaz, aynı zamanda uluslararası öğrenciler için yerleştirme ve işe alım pazarına liderlik edişimizden de faydalanırsınız. Daha da önemlisi üniversiteniz, herhangi bir nakit yatırım veya ön sermaye olmadan Uluslararası öğrencilerin yerleştirilmesine ve işe alınmasına izin veren uluslararası bir stratejiyi uygulamaya başlayabilir.

KESAN ile ortaklıkta bulunanlar, Türk üniversiteleri ile ilişkiler kurmanın yanı sıra Türk eğitim danışmanları, ” blog yazarları ve video blog tasarımcıları” gibi en etkili şahsiyetlerle iletişime geçmenin yanı sıra İnternet’teki kapsamlı varlığımızdan da yararlanırlar. KESAN, bu insanların yurtdışında okumakla ilgilenen büyük bir takipçi kitlesine sahip olduğunu da dikkate almaktadır. Buna ek olarak KESAN, çok verimli ve kolay bir kabul sürecini benimsiyor ve bu da bize etkili bir eğitim danışmanlığı kurumu olarak artı bir itibar kazandırıyor.

KESAN Şirketi, tüm uluslararası öğrencilere yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmak için ortaklık kuracağı üniversiteler in hedeflerine paralel olan esnek ortaklıklar sunmaktadır. Bunun neticesinde uluslararası öğrencilerin, üniversitenin finansal istikrarını artırması da mümkündür. Ancak seçkin ve yetenekli uluslararası öğrencilerin keşfedilmesi ve yerleştirilmesi zordur. Bu nedenle şimdi aşağıdaki başvuru formunu doldurup sağladığımız avantajları bizzat tecrübe edebilirsiniz. KESAN uluslararası öğrenciler için en iyi kaynak olacağını size kısa bir sürede ispatlayacaktır.

KESAN ile ortak olmanın avantajları:

1. KESAN şirketi olarak web sitemizin özel arama motoruna üniversiteniz hakkında bilgiler yazacağız.

2. KESAN şirketi olarak bloğumuzda üniversitenizden bahsedeceğiz.

3. KESAN, 30.000’den fazla potansiyel öğrencinin izleyeceği özel bir video çekerek üniversitenizi tavsiye edecektir.

4. KESAN, üniversitenizi web sitemizin ön sayfasına “Bu ayın üniversitesi” olarak ekleyebilir. Ön sayfamız her ay 80.000’den fazla öğrenci tarafından görüntülenmektedir.

5. KESAN ile üniversiteler le ortaklığınız ‘’platin’’ haline gelirse, sadece üniversiteniz hakkında konuştuğumuz özel bir video çekeceğiz.

6. KESAN Şirketi, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki sosyal medya fenomenleri aracılığıyla üniversitenizi tanıtma olanağı sunar.

Daha fazla sorunuz varsa, buraya tıklayarak bizimle iletişime geçiniz