fbpx

Amaç Mektubu yazımı / Statement Of Purpose

Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin karşılaştığı en önemli zorluklardan biri, içeriğini herhangi bir kaynaktan aktarmadan bir amaç mektubu yazmaktır. Çünkü çoğu üniversite %3'ün üzerinde bir dolandırıcılık oranı nedeniyle öğrencilerin üniversiteye yaptığı kabul başvurularını reddetmektedir.

Türkiye’deki maddi şartlara göre üniversiteye kabul edileceğinizi garanti eden ucuz ve hızlı bir amaç mektubu yazmanız gerektiğini bildiğimiz için size nasıl yardımcı olacağımızı anlatalım:

KESAN, Öğrencinin fikirlerini düzenlemesine ve analiz etmesine yardımcı olup amaç mektubunu yazması için Harvard, Yale ve Columbia Üniversitesi gibi Amerika’daki en iyi üniversitelerinden mezun olan 30'dan fazla yazarla çalışmaktadır.

KESAN, öğrencinin istediği akademik koltuğu kazanmasını sağlamak için amaç mektubu yazma görevini profesyonellikle tamamlayacaktır. KESAN Eğitim Danışmanlığı yazarları, amaç mektubu yazma yöntemlerini geliştirmek için ABD üniversitelerindeki kabul yetkilileri ile sayısız vakit geçirdiler.

Bu nedenle size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz.

KESAN’nın Görevi:

  • KESAN, batı üniversitelerin kabul mekanizmasını anlayan Kuzey Amerika ve İngiltere'den birden fazla uzman yazar seçmekte benzersizdir.
  • Yazarlarımız her türlü amaç Mektuplarıyla ilgilendikleri için pratik ve akademik geçmişiniz ne olursa olsun sizin amaç mektubunuza uyum sağlayabilirler
  • Aceleniz varsa amaç mektubunuzu kısa sürede teslim edebiliriz
  • Kalite kontrol ekibi, yazarların her öğrencinin amaç mektubunu tam anlamıyla tahsis etmelerini sağlamak için bir dolandırıcılık tarama programı kullanır.
  • amaç mektubunuz hislerinizi tam yansıtmıyorsa, öğrenci tamamen ikna olana kadar çok kez yeniden yazılabilir.

Hizmet ücretleri

1

99$

  • Lisans için
2

149$

  • Yüksek lisans için
3

199$

  • Doktora için

Hizmete başvuru aşamaları

1

Aşağıdaki formu doldurunuz

2

WhatsApp üzerinden danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçiniz

3

Gerekli bilgileri gönderiniz

4

Hizmet ücretini yatırınız

5

Dosya tarafımızdan size yollanacaktır

Bazı öğrencilerimizin görüşleri

Nalan Yusuf Abu-Annab Nalan Yusuf Abu-Annab
Samir Samet Saylan Samir Samet Saylan
Ilayda Saylan Ilayda Saylan