fbpx

Tavsiye Mektubu Yazımı / Letters Of Recommendations

Tavsiye Mektubu Yazmanın önemi:

Amerika'da okumak için üniversiteye kabul başvurusunda bulunurken bir tavsiye mektubu yazmak son derece önemlidir. Öyle ki, bir lise diploması veya bir lisans diplomasından daha az önemli değildir ve öğrencinin adına arkadaşları veya akrabaları bu mektubu yazamazlar.

Biliyor musunuz?

KESAN Eğitim Danışmanlığının tüm yazarları Harvard, Yale ve Columbia gibi prestijli Amerikan üniversitelerinin mezunlarıdır.

Tavsiye Mektubu Yazımı nedir?

Tavsiye mektubu yazmak Tavsiye mektubu, işe başvuran kişinin iş verene ve öğrencinin üniversiteye başvurması için yazılması gereken bir mektuptur. Çoğu prestijli üniversite ve enstitü, lisansüstü eğitim için başvuruda bulunmak isteyenlerin, profesörlere veya yöneticilere üç tane tavsiye mektubu sunmalarını şart koşar. Bu mektupların içeriği öğrencilerin vizyonları hakkındadır.

Tavsiye mektubu yazmak

Tavsiye mektubu yazımı için kısa nasihatler:

Tavsiye mektubu şu şekilde olmalıdır:

Tavsiye mektubu doğru ve öz olmalıdır. Çünkü bu, Amerikan Üniversitesi kayıt görevlilerine öğrencinin okumak istediği program için iyi bir aday olduğunu gösterir. Öğrenci üniversiteye tavsiye mektubu yazmak için ilgili kişiye gittiğinde kendisinden, dilediği şekilde mektubu yazması ve mektubun gönderilmesi için tekrar getirmesi istendiğinde çok şaşıracaktır. (Genellikle bu mektubun yetkili kişiler tarafından yazılması gerekir)

KESAN’nın Görevi:

  • KESAN, batı üniversitelerin kabul mekanizmasını anlayan Kuzey Amerika ve İngiltere'den birden fazla uzman yazar seçmekte benzersizdir.
  • Yazarlarımız her türlü amaç Mektuplarıyla ilgilendikleri için pratik ve akademik geçmişiniz ne olursa olsun sizin amaç mektubunuza uyum sağlayabilirler
  • Aceleniz varsa amaç mektubunuzu kısa sürede teslim edebiliriz
  • Kalite kontrol ekibi, yazarların her öğrencinin amaç mektubunu tam anlamıyla tahsis etmelerini sağlamak için bir dolandırıcılık tarama programı kullanır.
  • Tavsiye mektubunuz hislerinizi tam yansıtmıyorsa, öğrenci tamamen ikna olana kadar çok kez yeniden yazılabilir.

Hizmet ücretleri

1

69$

  • 24 saat içinde yazılması talep ediliyorsa
2

59$

  • 48 saat içinde yazılması talep ediliyorsa
3

49$

  • 5 gün içinde yazılması talep ediliyorsa

Hizmete başvuru aşamaları

1

Aşağıdaki formu doldurunuz

2

WhatsApp üzerinden danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçiniz

3

Gerekli bilgileri gönderiniz

4

Hizmet ücretini yatırınız

5

Dosya tarafımızdan size yollanacaktır

Bazı öğrencilerimizin görüşleri

Nalan Yusuf Abu-Annab Nalan Yusuf Abu-Annab
Samir Samet Saylan Samir Samet Saylan
Ilayda Saylan Ilayda Saylan