Akademik İngilizce Dil Programı

Akademik İngilizce nedir? Akademik İngilizce öğrenmek ? Akademik İngilizce Dil Programı (EAP), Yurtdışında İngilizce konuşulan bir ülkede üniversiteye veya ABD'de bir devlet yüksek okuluna gitmeyi planlayan uluslararası lise mezunları, üniversite öğrencileri veya profesyoneller ve hatta akademik İngilizce becerilerini geliştirmek isteyenler için bir programdır ve diğer anlamıda Akademik amaçlar için İngilizce dir.

Akademik İngilizce Dil Programı Bu kursta geliştirilmesi beklenen dil becerileri, anlama, telaffuz, konuşma, kavrama, okuma, dilbilgisi, yazma ve kelime ezberlemedir. Akademik çalışma becerileri ise, not alma, akademik kelime kullanma, okuma ve eleştirel yazı yazma, akademik dersleri anlama, araştırma becerileri ile beraber resmi formasyon ve geliştirme biçimleri içerir.

Akademik İngilizce seviyeleri, sekiz kurstan oluşup akademik zorluğuna, akademik becerileri ve ileri İngilizce becerileri gelişimine ve ileri akademik performans beklentilerine göre değişiklik göstermektedir. Öğrencilerin, EAP programını başarıyla tamamlayarak üniversitenin dil yeterlilik şartlarını yerine getirmeleri mümkündür. En iyi eğitim merkezlerinde İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için size yurtdışında mükemmel bir EAP kursu sunuyoruz.

Akademik İngilizce Dil Programı hakkında başka sorularınız varsa ?

Buraya tıklayınız

Kursun bulunduğu ülkeler:

İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada

Kurs ücreti

Akademik İngilizce Dil Programı ücreti haftalık 200 ile 500 ABD doları arasında değişmekte olup ülkeye, şehre ve haftalık ders sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Kurs süresi

Gerekenler

  • Pasaport fotokopisi.
  • Lise sertifikası veya eşdeğerinin fotokopisi.
  • Öğrenim süresi boyunca eğitim ve yaşam masraflarını karşılayacak kadar para bulunan bir banka hesap özeti veya mali tablo

KESAN Görevleri

  • Bu kursu veren enstitülerin birinden kabulünüzün sağlanması
  • Büyükelçiliğe başvurup görüşmeniz için randevu almak ve sizi görüşmeye hazırlamak.
  • Bilet rezervasyonu yapmak ve konaklama yerine kadar götürmek.
  • Aile ile, müstakil bir evde veya dairede konaklama yeri ayarlamak.
  • sağlık sigortası yaptırmak ve dil eğitimi sırasında tam destek sağlamak.